Apt Praia Do Morro Guarapari
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
ΠαραΛία Morro απέχει 13 λεπτά με τα πόδια από το Apt Praia Do Morro Guarapari με 3 υπνοδωμάτια.
Το κέντρο της πόλης απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Το Πάρκο Morro da Pescaria βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
Το Apt Praia Do Morro Guarapari παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, κουζίνα και εξωτερικό χώρο καθιστικού, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό.
Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματά τους. Ο σταθμός λεωφορείων Terminal de Oni Alvorada είναι επίσης σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Darwin Guarapari507 χλμ.
- Παραλία Muquicaba400 χλμ.
- Sao Pedro454 χλμ.
- Λέσχη Atalaia683 χλμ.
- Εμπορικό ΚέΝτρο Beira Mar293 χλμ.
- Datacontrol168 χλμ.
- Planet Sub777 χλμ.
- Igreja Batista Redentora773 χλμ.
- Αγορά ΧειροτεχΝημάτωΝ790 χλμ.
- Morro Beach waterfront566 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Βιτόρια Αεροδρόμιο59 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανελκυστήρας
- Κλειδί
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Έπιπλα κήπου
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το Apt Praia Do Morro Guarapari;
Prainha de Muquicaba καθώς και Secretaria Municipal de Saude de Guarapari βρίσκονται κοντά στο το Apt Praia Do Morro Guarapari. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apt Praia Do Morro Guarapari;
Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apt Praia Do Morro Guarapari στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Apt Praia Do Morro Guarapari;
Το το Apt Praia Do Morro Guarapari παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα;
Οι επισκέπτες του διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.